FAQ - CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

WYSYŁKA I DOSTARCZENIE

JAK DŁUGO POTRWA ABY OTRZYMAĆ ZAMÓWIENIE?
Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 24 do 48 godzin. Nasz średni czas dostawy wynosi od 6 do 9 dni roboczych w dowolne miejsce na świecie.


W każdym razie, jeśli nie otrzymasz przedmiotu w ciągu 60 dni, zwrócimy pełną kwotę i możesz zatrzymać przedmiot, gdy go otrzymasz.

GDZIE DOSTARCZAMY I JAKIE SĄ NASZE KOSZTY DOSTAWY?
Dostarczamy na całym świecie.
Koszty dostawy są BEZPŁATNE dla wszystkich zamówień.


GDZIE JEST WASZA FIRMA?
Nasza siedziba znajduje się w Lyonie we Francji.
Nasze paczki wysyłamy bezpośrednio od naszych producentów w Azji, aby zaoferować Ci najlepsze ceny.


KTO DOSTARCZA MOJE ZAMÓWIENIE?
Twoje produkty zostaną dostarczone lokalną pocztą.


JAKIE SĄ CZASY DOSTAWY?
Przesyłki są dostarczane na warunkach lokalnego urzędu pocztowego.

CO ZROBIĆ JAK NIKOGO NIE MA W DOMU?
Nie martw się, nasze produkty pozostaną w Twojej skrzynce pocztowej, jeśli są wystarczająco małe. Jeśli nie, Twoja paczka zostanie pozostawiona w lokalnym urzędzie pocztowym, skąd możesz ją odebrać.

PODAŁEM NIEPRAWIDŁOWY ADRES, CO MOGĘ ZROBIĆ?
Nie martw się, jeśli Twoje zamówienie nie zostało jeszcze wysłane, natychmiast skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zaktualizujemy Twoje dane. W przeciwnym razie i zgodnie z naszymi warunkami, żadne dalsze zmiany nie mogą być dokonywane po wysłaniu zamówienia z naszego magazynu.

BRAKUJE MI NIEKTÓRYCH ELEMENTÓW Z ZAMÓWIENIA, GDZIE RESZTA?
Niektóre produkty możemy wysłać szybciej niż inne, aby skrócić czas potrzebny na odebranie przesyłki.

Więc nie martw się, jeśli otrzymasz jeden za drugim.


ZAPŁATA


CZY TWOJA WITRYNA JEST BEZPIECZNA?
Ta strona jest w 100% bezpieczna. Można nawet powiedzieć, że jest w 300% bezpieczna.

I oto dlaczego:

Przede wszystkim odwiedzana witryna znajduje się na serwerze HTTPS (zielona kłódka po lewej stronie adresu URL tej strony ma Ci przypomnieć).

Większość witryn zabezpiecza jedynie swój „koszyk” i wszystko, co dotyczy płatności za zamówienia. W tej witrynie WSZYSTKIE STRONY są bezpieczne i nie mogą być atakowane ani atakowane przez złośliwe oprogramowanie.

Wreszcie do rozliczenia używamy Stripe, który jest punktem odniesienia w zakresie bezpieczeństwa transakcji w Internecie.


JAKIE SĄ METODY PŁATNOŚCI?
Obecnie na naszej stronie można płacić kartą kredytową. W przypadku zamówień hurtowych możliwe jest wykonanie przelewu bankowego tylko dla klientów profesjonalnych.

ZWROTYCO SIĘ STANIE, JEŚLI NIE JESTEM ZADOWOLONY Z MOJEGO PRODUKTU?
Oferujemy 100% gwarancję satysfakcji lub zwrotu pieniędzy!
Jeśli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go nam zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania, a my zwrócimy Ci pełną cenę produktu po jego dostarczeniu.

Jednak wszystkie zwracane produkty muszą być w idealnym stanie, a koszty zwrotu muszą zostać pokryte przez Ciebie. Dowód kosztów wysyłki należy następnie przesłać do nas pocztą elektroniczną jako dowód dostawy. Więcej informacji można znaleźć w sekcji Zasady zwrotów.

INNE


JAKIEŚ PYTANIA?
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami pod adresem contact@zeytech.shop.Twoja satysfakcja jest w 100% gwarantowana!